wtorek, 5 maja 2015

Czujnik ruchu schodowy do LED 12V | CRSW1 smartLEDs

Czujnik ruchu schodowy smartLEDs CRSW1

Schodowy czujnik ruchu CRSW1 smartLEDs, kolor białyCzujnik ruchu schodowy smartLEDs CRSW1 to czujnik optyczny jednoelementowy do automatyki schodowego oświetlenia LED 12V we współpracy ze sterownikami schodowymi oświetlenia LED smartLEDs. Do tej pory na rynku brak było czujnika schodowego o takich właściwościach. Schodowy czujnik ruchu smartLEDs CRSW1 idealnie współpracuje ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs, będąc przy tym pozbawiony wad innych, dostępnych na rynku czujników.

Czujnik ruchu schodowy CRSW1 - sklep smartLEDs.pl to aktywny czujnik wykrywający pojawienie się, na wprost czujnika, w odległości do 80cm, praktycznie dowolnego obiektu. Przy bocznym usytuowaniu czujnika (np. na ścianie przy schodach na wysokości ok. 1m) pozwala to na wykrywanie osób dorosłych na schodach o szerokości do 1,2m. Czujnik CRSW1 jest czujnikiem precyzyjnym: nie "łapie" osób przechodzących obok schodów, wykrywa tylko osoby pojawiające się dokładnie na wprost czujnika, posiada regulację zasięgu do 80 cm. Jest zasilany takim samym napięciem jak sterowniki smartLEDs (napięcie stałe 8-14VDC), posiada wyjście elektroniczne cyfrowe (nie ma "kłapiących" przekaźników), jest niewielkich rozmiarów (średnica 18 mm, długość 50 mm), ma też atrakcyjną cenę, zwłaszcza w promocyjnych zestawach ze sterownikami schodowymi smartLEDs.

Schodowy czujnik ruchu CRSW1- wyprowadzenia Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 8-14VDC
Pobór mocy (typ): 1W
Pobór prądu (typ): 80mA
Zakres pomiarowy regulowany: od 3 do 80 cm
Regulacja zakresu - potencjometr wieloobrotowy
Sygnał wyjściowy: cyfrowy (aktywny stan niski)
Sygnalizacja wykrycia obiektu: dioda LED
Czas reakcji: poniżej 2 ms
Temperatura pracy: -10°C - +45°C
Wymiary: średnica 18 mm, długość 50mm
Stopień ochrony: IP20
Klasa ochronności: III
Rodzaj pracy: ciągła, wewnątrz pom.


Schodowy czujnik ruchu CRSW1- różne modele i kolory osłonCzujnik jest wyposażony w osłony montażowe, przykręcane i wklejane, w różnych kolorach.

Zestaw: inteligentny sterownik schodowy LED + 2 schodowe czujniki ruchu CSWR1

Zestaw schodowy oświetlenia LED z czujnikami ruchu

Sterowniki schodowe LED znajdują zastosowanie do dekoracyjnego oświetlenia typu "fala świetlna" schodów, korytarzy, podjazdów, ścieżek i innych ciągów komunikacyjnych. Wiodącą pozycję na tym polu uzyskały sterowniki smartLEDs, występujące w kilku wariantach. Sterowniki smartLEDs są cenione przez klientów za doskonałe efekty dekoracyjne, ogromne możliwości dopasowania do potrzeb każdego klienta (kilkanaście parametrów konfiguracyjnych), niewielkie rozmiary, profesjonalne wykonanie i szereg innych zalet.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Schodowe czujniki ruchu do oświetlenia LED

Schodowe czujniki ruchu Schodowe czujniki ruchu to czujniki ruchu przeznaczone do wykrywania ruchu na schodach, w przejściach i innych ...

Popularne posty